Vsechny FANS co jedete do Prahy,ctete !!!

18. března 2007 v 15:42 | THLuckaTH |  Tokio Hotel v PRAZE!!!
No , Paigik a Hakky ... atd. meli super napady,tagze vam to sem zkopirujux)...Todle se bude dit v Sazce 3.4.2007 !!!

DER BESTE TAG

Vyhrálo "Schrei"těsně v závěsu s "Der Letzte Tag".Určo ste stihli všimnout,že přišla jedna holčina se supřík nápadkem a to "Der Beste Tag" -taková předělávka toho "posledního dnu". Po domluvě sme uznaly,že na další anketu,i když byla připravená,neni čas.Jak už se většina fanoušků dohodla bude se po DRUHÉM SONGU zpívat k narozeninám Georgovi. Songem bude Happy birthday, protože se domníváme že to umějí všichni, tak aby se mohli připojit i ty faninky, které by se o této "akci" dozveděli až před konzertní halou.Dále by sme mohly "okořenit" balonkama,protože se skvěle hodí k "Wo sind Eure Hande" a jako doplněk(všichni nemusíte) srdíčka:)Tohle jen nejspíš jeden z posledních článků,kde se zvěřejnuje oficiální akce pro Tokio Hotel,takže 3.4 2007 v Sazka Areně,jako hlavní akce "Der Beste Tag" a ještě "Happy Birthday"!!

Dalsi prekvapko je :SRDÍČKOVÁ AKCE

NEŽ ZAČNE celý KONZERT bude stát před Sazka Arenou pár aktivistek,které budou do pytlů sbírat vaše srdíčka,které si doma vyrobíte,můžete s nimi udělat cokoliv,nalepit tam svou fotku,krátký text či fotku vašeho oblíbence ze skupiny....tak tahle srdíčka se budou 3.4. Do 15:00 vybírat před SA,každá nově příchozí fanynka,jakmile uvidí holku s pytlem běží k ní a hodí tam srdíčko,až se to vybere,přijde jedna milá holčina,která má přítele v ochrance SA vezme si od nás pytle a postará se o to,aby se dostaly ke klukům:)

BALONKY

Dalším úkolem je přitáhnout si na koncert vyfouknutý balonek jakékoliv barvy s nápisem WirDanken(děkujeme) a u písničky Wo Sind Eure Hande ,jakmile uslyšíme první tony REFRÉNU,vytáhneme balonek,nafoukneme,pokusíme se zatočit zwedneme ruku a budeme mávat nad hlavou…chytat to budeme za takovou tu pipinku(otvor) jak se to tím nafukuje…a až skončí písnička,tak jenom balonek pustíme směrem nahoru,aby ještě chvilku letěl,to je konečný efekt.

(Taky super napad !x))

HAPPY BIRTHDAY

Zpívá se PO DRUHÉ PÍSNIČCE.Aaa hlavně nezapomeňte.Anglicky se Georg vyslovuje "džordž",ale Němči,bo prostě zbytek TH a vubec pro všechny je tenhle Georg komu je to určený "gjorg",něco mezi E,Í a J xD Tak na to pozor,musíme to hlavně dobře vyslovit a na "džordže" zapomeňte:o)a až se bude zpívat tak kráásně vyslovit;)

Text
Happy Birthday to You,
Happy Birthday to You,
Happy Birthday to Georg [gjorg],
Happy Birthday to You
DER BESTE TAG

Bude se zpívat hned PO SKONČENÍ PRVNÍHO PŘÍDAVKU!! Nevíte, kdy začíná přídavek? Začíná po tom, co odběhnou na delší dobu z podia a při odchodu se tváří, jako "že už to končí" a publikum následovně začne skandovat, že chtějí přídavek (pravděpodobně německy "zugabe"). Poté se vrátí a následující písnička je přídavek.Doufam že každýmu jasný,že přídavek nebudou dávat po 7 písničkách,určitě až dozpívaj celý album a něco z CD "Schrei",potom sou přídavky!Hlavně nezačít dřív!!Navíc se to po prvnim přídavku skvěle hodí,že je to náš nejlepší den,aby ještě neodcházely;o)Možná si řeknete neumím zpívat , tak to nebudu kazit, ale není to pravda. A navíc aby dali všichni čistý zpěv taky nikdy toho nedosáhnem. Nebojte se zpívat, trocha té falše se v davu ztratí, jen nemějte strach a zpívejte ať se to podaří a kluky potěší:-)Takže příklad,odejdou na dlouhou dobu z podijka,pravděpodobně po druhý,pak přijdou a začnou přídavky např.první přídavek Spring Nicht,skončí a my si odpočítáme 1,2,3(výslovnost: ains, cvai,drai)...Doch heutig Tag der Beste.......ok

Text

Doch heutig Tag der beste ist
Bitte sag es mir noch jetzt
Und wenn ihr bleibt dann wir da auch
Ende - noch nicht
Ist das der wie regen durch in dem Monsun
Ist das das unser DANKE
Ende - noch nicht
Das ist der beste Tag


Překlad

Přece dnešní den nejlepší je
Prosím řekni mi to ještě teď
A pokud zůstanete, potom my tady taky
Konec - ještě ne
Je to jako déšť skrz v monzumu?
Je to to naše DÍKY?
Konec - ještě ne
Je to nejlepší den


Výslovnost

doch hojtyg tag der beste ist
bite zag es mir noch ject
und ven ir blajbt dan vir da auch
ende - noch nich
ist das der vý régn durch in dem monzun
ist das das unzer danke
ende - noch nicht
das ist der beste tagNo tady to mate,ale raci se jeste dojdete mrknout na tento blog !!! : http://praha-th.blog.cz/

x)))

A piste jak se vam to libi !
Vase adminka=o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Libi se ti jejich(Paigika a Hakky)napady?

Jo vsechny ! x)
Ne ani jeden !
Neco jo ,neco ne .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.